ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!
ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!

El Dokuması Kilimlerde Öncü İpek Halı!

Tarih: 28.06.2021 12:36
El Dokuması Kilimlerde Öncü İpek Halı!
El Dokuması Kilimlerde Öncü İpek Halı!
 
Özel bir tasarım altında hazırlanmış ve üstelik yumuşaklığı ile birlikte büyük bir rahatlığı da yanında getiren el dokuması kilimler kapsamında, günümüzde İpek halı önderliği taşımaktadır. Zengin tasarımları ile birlikte bütün farklı mekanlara uyum sağlayacak ve diğer tüm eşyalarla özel bir kombin yaratacak bu dokuma kilimler, üstelik kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanım şansını da yanında getiriyor. Kir tutmayan, kolay temizlenebilen ve özellikle insan sağlığını koruyucu iplikleriyle tasarımları gerçekleştirilen bu dokuma kilimler, çok uygun fiyatlar eşliğinde seçilebilir ve kategori üzerinden hemen sipariş verilebilir. Tarzını mekanları yansıtmak isteyenler ve daha sıcak, samimi bir görünüm dileyenler için son dönemlerde el dokuması ile yapılan kilimler büyük bir beğeni toplamaktadır.
 
İpek Halı Önderliğinde Birbirinden Farklı Tarzlarıyla El Dokuması Kilimler
 
 
Üzeri çok özel desenler ile hazırlanmış olan ve doğallığıyla mekanlara bambaşka bir hava katmayı başara el dokuması kilimler, ipek halı önderliğinde keyifli bir tercih imkanı sunuyor. Yan yana bambaşka şekiller ve rengarenk görünümler ile hazırlanmış halı çeşitleri, üzeri değişik motifler ile bezenmiş seçenekler ve tamamen sade görünümleri altındaki modeller de kişisel zevklere bağlı kalınarak seçimi şansını yanında getirmektedir. Titiz bir şekilde el işçiliğiyle harika şekiller verilmiş olan görünümler sayesinde, bütün değişik mekanlara tarz bir izlenim katılırken, ayrıca zengin bir hava da getirilmektedir.
 
Her Mekanı Rahatına Uyum Sağlarlar
 
 
Son dönemlerin büyük bir beğeni toplayan kilim seçenekleri arasında yer alan bu el dokuması modeller, başta evler olmak üzere iş yerleri ile birlikte otellere veya daha birçok farklı mekana özel bir sıcaklık ve zariflik getirmektedir. Aynı zamanda kaymaz özelliği ile insan sağlığını koruyucu bir kumaş yapısı altında hazırlanmış bu kilim çeşitleri, ipek halı seçeneklerin yanı sıra eko halı modelleri kapsamında de güven içerisinde tercih edilebilir ve uzun yıllar kullanılabilir. Yumuşacık dokusu ve kolay temizlenebilir özelliği ile birlikte, ayrıca hızlı bir şekilde kuruma şansı sayesinde; yıl içerisinde temizliği rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Bütçenize uygun biçimde elde edebileceğiniz bu birbirinden harika kilim modelleri, özel kategori kapsamında siparişi verebilmeniz için sizleri bekliyor.
 

 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...