ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!
ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!

Apex Halı Modelleri

Tarih: 28.06.2021 11:16
Apex Halı Modelleri
Apex Halı Modelleri

Apex Halı Modelleri

 
Çizgi ve kare detaylar ile dizayn edilmiş olan apex halı modelleri sitede her müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Birçok evde her odanın dekoruna kolayca uyum sağlayan bu halılar, modern görünümünden ötürü en çok tercih edilen halı çeşitleri arasında yer alır. Hem tasarım hem de renk bakımından sitede sunulan çeşitlilik ile insanlar odaların içine yaraşır bir apex halı modelini kolayca bulabilir.
 
Her Odaya Uygun Apex Halılar
 
 
Sade görünümü ve göz alıcı güzelliği ile evin dekorunu tamamlayan bir niteliğe sahip olan apex halılar, her odanın tasarımına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Her renk seçeneği sitede var olduğu için evinizin odalarına en iyi yakışan halı modellerini tercih edebilirsiniz. Oturma odasında diğer odalara göre daha fazla eşya bulunduğu için burada sade renklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz.
 
Özellikle çizgi detaylarının yoğunlukta olduğu modeller odanıza sade bir güzellik katarak havayı tamamen değiştirir. Bunun yanında yatak odasında renk tonlarının daha fazla ön plana çıktığı apex halıları tercih ederek hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Yatak odasında kullanabileceğiniz kare desenli bir halı ile tüm dikkatleri yerin güzelliğine çekebilirsiniz. Ayrıca yolluk şeklinde olan halılar ile yatağın altına halı payı bırakmanıza gerek kalmaz. Kısa apex halı yolluk modellerinden birkaç adet alarak yatağınızın etrafını bu göz alıcı desenlere ve renk tonlarına sahip halılar ile çevreleyebilirsiniz. Ayrıca oda haricinde koridorlarda kullanılan yolluk modelleri de sitemizde bulunmaktadır.
 
Her ne kadar odalarda olduğu gibi koridorda bir dekorasyon yaratmak zor olsa da, apex halı yolluk modelleri ile koridorunuza harika bir hava katabilirsiniz. Koridor uzunluğuna göre ayarlanan bu yolluk modelleri özellikle çizgili desenleri ile dikkat çekmektedir. Mutfakta ise tercih edebileceğiniz apex halılar, desen ve renk bakımından gösterişe sahip modeller olabilir. Çünkü mutfakta bulunan halılar kolayca kirlenmektedir. Bu yüzden mutfakta çok açık renklere sahip ve desensiz modeller tercih etmek halınızın kısa sürede eski görüntüsünü yitirmesine yol açabilir. Bunu önlemek için de sitemizden bol desene sahip koyu renkli apex halıları tercih edebilirsiniz.
 
Çocuk odasında ise çocuğunuzun cinsiyetine göre mavi veya pembe renkli halı çeşitlerine yönelebilirsiniz. Odada kullandığınız dolapların, masanın veya şifonyerin renk tonuna kolayca uyum sağlayan modeller ile oda içerisinde harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca halılar yumuşak bir dokuya sahip olduğu için çocuklarınız halılar üzerinde her türlü aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirebilir.
 
Apex Halıların Fiyatları
 
 
Sitemizde renk ve tasarım çeşitliliği ile satışa sunulan apex halı fiyatları oldukça uygun fiyatlar ile müşterinin tercihine bırakılmıştır. Bu sayede herkes dilediği halıya en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilir. Uygulanan bu apex halı fiyatları uygulaması sayesinde evinizde dilediğiniz dekoru yaratabilirsiniz. Siz de evin tüm odalarını bu muhteşem apex halılar ile donatmak için sitemize davetlisiniz!

 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...