ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!
ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!

2018 Halı Modelleri Tavsiyeleri

Tarih: 28.06.2021 11:04
2018 Halı Modelleri Tavsiyeleri
2018 Halı Modelleri Tavsiyeleri
2018 Halı Modelleri Tavsiyeleri

2018 senesinin yarısını tamamlamışken bu senenin trend halı modellerine bir göz atmazsak olmaz. Her dönem değişen halı modelleri 2018 senesinde de büyük bir değişim yaşadı. Yaşadığımız ortamda en ihtiyacımız olan materyallerden biri ortamımıza uygun halı modelleridir. Ev dekorasyonumuzu neredeyse her sene değiştirirken yeni dekore ettiğimiz evimize en şık halı modellerini seçmezsek olmaz. 

 


Halı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar
 

Evinize almak istediğiniz halı modellerinin öncelikle o halıyı koymak istediğiniz odaya uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz halı modelleri kesinlikle koltuk takımı ve perdelerinizle uyumlu olmalıdır. Özellikle çok kullanılan odalara ve koridorlara açık renk halı modellerinden koymamalısınız. Çok kullanılan ortamlardaki halı modelleri kirlenmeye daha fazla müsaittir. Aynı zamanda aldığınız halı modelini uzun vadede kullanmak istiyorsanız halınızı temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. 

 


2018 Trend Halı Modelleri ve Renkleri
 

2018 halı modellerinin renk seçenekleri oldukça eğlenceli. Yeni trend halı modelleri olarak bu sene iki renkli, desenli, açık ve koyu renge sahip olanlar ön plana çıkmaktadır. Bu senenin halı modellerinde trend renkler ise mürdüm, yeşil ve turkuaz renklerinden oluşan modellerdir. Halı modellerinde kullanılan bu renk çeşitleri odanıza canlı bir hava katacaktır. 


2018 halı modelleri geçen seneki modeller gibi minimal bir çizgide yürümekte. Ev dekorasyonunda son senelerin büyük trendi minimalist yaşam tarzı. Buna yönelik olarak halı modelleri de minimalizm etkisinde üretilmeye başlanmış ve ortaya oldukça şık halı modelleri çıkmaya başlamıştır. Ayrıca 2018 halı modelleri otantik şekilde dekore edilmiş ortamlarda da tüm şıklığını yansıtarak kullanılabilir şekilde. Fazlasıyla mobilya bulunan göz yorabilecek odalar için bile bu trend halılar odanızı sade bir görünüme kavuşturarak oldukça şık gösterecektir.


Yeni trend içerisinde bulunan halı modelleri arasında yuvarlak halılar da yer almaktadır. Yuvarlak halılar az yer kaplamakla beraber ev dekorasyonunuzu sadeliğiyle tamamlayacaktır. Yuvarlak halı modellerini genellikle antrelerde kullanmaya alışmış olsak da yakın zaman içerisinde yuvarlak halı modellerini oturma odası gibi odalarımızda kullanmaya başlayarak dekorasyonumuzda yeni bir tarz yaratacağımız artık fark edilebilir bir durum.

 


2018 Halı Modellerini Almak İçin Nereye Güvenebilirim?
 

En kaliteli, farklı renk ve model seçenekleri ile halı modelleri fiyatlarını Halıcımdan.com'dan bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 


Tarzınızı yansıtacak en kaliteli halılar Halıcımdan alınır.

 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...