ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!
ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!

Shaggy Halı Nedir?

Tarih: 16.07.2022 17:18
Shaggy Halı Nedir?
İçerisinde post ya da Peluş Halı çeşitlerini de barındıran Shaggy Halı çeşitlerine daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Shaggy Halı Ne Demek? Özellikleri Neler?

Ev dekorasyonunda tamamlayıcı parçalardan biri de halılardır. Öyle ki halılarımız olmadığı zaman evimizin eksik ve görüntüsünün kötü durduğunu düşünürüz. Bu yüzden evi tamamlayan ve uyumlu halılara önem veririz. Halı türleri o kadar fazladır ki tür arasından evinize en yakışanı bulmak bile zaman ister. Fakat son zamanlarda Shaggy halılar popüler olmuştur. “Peluş Halı” olarak da isimlendirilen Shaggy Halılar evinizin görüntüsünü dokusu ile birlikte bambaşka bir hale getirir. Tüylü yapıları ile oldukça güzel bir görüntüye sahip Shaggy halılar salonda, oturma odasında, banyolarda ve yatak odaların da dahi kullanılır. Shaggy Halılar görüntüleri ile bizleri oldukça etkiler. Peki bu Shaggy Halı iyi mi ve özellikleri nelerdir? Shaggy halılar hav yüksekliği 3 ila 6 cm arasında değişen halılara verilen bir isimdir. Bu halıların özelliği makine halılarında iplikler düzenli bir biçimde yukarıya doğru konumlanırlar. Ancak shaggy halılarda bu iplikler düzensiz olarak durmaktadır. Bu da görüntüsünün güzel gözükmesine sebep olur. Aynı şekilde çok uzun olmaları ipliğin dik duramamasına sebep olur ve iplikler rastgele bir tarafa eğilir. Bu sayede farklı model ve desenler ortaya çıkar. 
 

Shaggy Halı Modelleri 

Son dönemde daha sade renkler ve ev tasarımları ön plandadır. Bununla beraber küçük deseni ve açık renkli halılar evlerde hareketliliğe sebep olur. Bu noktada Shaggy halı modellerinden birini seçmek çok mantıklıdır. Bu sayede evinizin daha modern gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada farklı halı modellerini incelemekte fayda var. Shaggy halılar hem görüntü hem de desen olarak oldukça farklı yapıda olurlar. Bu yüzden evinizin tarzına göre Shaggy Halı Modeli seçmek oldukça basittir. Yapacağını tek şey evinizin renklerine ve tarzına göre internetten ya da mağazalardan Shaggy modellerini incelemektir. 
 

Shaggy Halı Temizliği Nasıl Yapılır? 

Shaggy halılar görüntüsü ve renkleri ile insanları oldukça etkiler. Fakat bu halılarda en merak edilen konulardan biri "Shaggy Halı Temizliği Nasıl Yapılır?" sorusu olmakta. Aslında bu sorunun cevabı oldukça basittir. Shaggy halılar göründüğü kadar zor temizlenen halı türlerinden biri değildir. Tüy yapısı gereği her ne kadar göz korkutsa da makine halıları gibi kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Yapmanız gereken şey ise elektrik süpürgesini en üst seviyede kullanarak halının üzerinin çekilmesi gerekmektedir. Bu noktada en dikkat edeceğiniz şey ise Shaggy halı üzerinde bulunan kirlerin ve tozların mutlaka düzenli olarak süpürülmesidir. Ayrıca su ile ara bir kez üzerinden bez ile silinmesi gerekmektedir. Bu tüylerin temiz olmasını sağlar. Eğer evde bu işlemleri yapmak istemiyorsanız profesyonel iş yerlerinden yardım alabilirsiniz.
 

Shaggy Halı Fiyatları

Shaggy halılar son dönemde neredeyse her evde vardır. Oldukça kullanışlı olan bu halı türü için fiyatlandırma da oldukça farklıdır. Shaggy halının kalitesine, modeline ve ebadına göre Shaggy Halı Fiyatları değişmektedir. Bu konuda yardımcınız ise halicimdan.com olmaktadır. Halıcımdan sizlere farklı model ve ebatlarda Shaggy halı seçeneklerini sunmaktadır. İster renkli isterseniz daha klasik renklerde Shaggy halıları halicimdan.com da bulabilirsiniz. Eğer sizde evinize Shaggy halı almak istiyorsanız ve bu konuda kararsız kaldıysanız halicimdan.com adresini ziyaret ederek farklı model Shaggy halı modellerini keşfedebilirsiniz. 

 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...