ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!
ONLİNE SATIŞ
DANIŞMANI
Mağazadaki temsilcilerimiz ile canlı görüşme yapın!

Halı Modellerinde İskandinav Tarzı Halıların Yeri

Tarih: 16.05.2022 15:00
Halı Modellerinde İskandinav Tarzı Halıların Yeri
Salonlarımız evimizde en çok kullandığımız ve göz önünde olan alanlardır. Bu yüzden de dekorasyon konusunda oldukça titiz davranmak gerekmektedir. Bu yazımızda modern salon halılarından ve İskandinav Tarzı Halı Modellerinden bahsedeceğiz.

Salon Halısı Modelleri Nelerdir?

Halı, evi güzel gösteren eşyalardan biridir bu yüzden hala almadan önce belli kriterleri göz önünde bulundurmalıyız. Bu kriterlerden bazıları ise şöyledir; evimizin tarzı, halının boyutu ve halının içeriğidir. Düzgün ve modern bir halının içeriği oldukça önemli bir kriterdir. Bu noktada farklı stildeki Halı Çeşitleri devreye girer. Avangard, Retro, modern ya da İskandinav Stili ile öne çıkan halılar evinizi dekorasyonuna göre özenle seçilmelidir.
 

İskandinav Halı Modelleri Nelerdir?

Bu tarzdaki evler, eşyalar oldukça popülerdir. Bu tarzın belli başlı kuralları vardır. Aslında kuraldan ziyade sadelik de diyebiliriz. İskandinav Tarzı, sadeliği ve minimalizmi temsil etmektedir. İskandinav tarzı dekorasyonda neredeyse hiç halı kullanılmaz. Genellikle döşeme olarak açık renkli ahşap parke kullanılır. Bu da bir halı görevi görmektedir. Yine aynı şekilde doğal açık renginde veya beyaza boyanmış ahşap parkeler tercih edilir. Bu da istenilen ve İskandinav evinde yaratılmak istenen aydınlık ve ferah his için çok önemlidir. Beyaz, bej, nötr tonlar ya da ahşap görünümlü her şey neredeyse İskandinav tarza yakın demektir. Bu noktada diğer şeylerden biri de basit, fonksiyonel ve sıcak bir stil oluşturmaktır. Fakat bazı durumlarda halı kullanımı da yapılmaktadır. Bu noktada dikkat edilen şey eve ve stile uygun halı seçmektir. Bej rengi, basit çizgilere sahip, sıcak tonları bir arada tutan halılar bu İskandinav Stili Halılar sınıfına girmektedir. İnce yapılı ve basit gözüken İskandinav Halı Modelleri ile sizler de evinizde İskandinav ruhunu yaşatabilirsiniz.
 

İskandinav Stili Halılar Halıcımdan’da!

Piyasada çok fazla halı markası ve satış firması vardır. Halıların ipliği, dokuma sıklığı, boyutu gibi kıstaslar, İskandinav Halı Fiyatları konusunda farklı seçenekleri görmemizi sağlar. Bu noktada, seçeceğiniz halının evinize uygun oluşu ya da ebat olarak zeminleri karşılaması beklenmelidir. Fiyatlar da bu kriterlere göre değişmektedir. Bu noktada uygun alternatifli seçenekleri ile Halıcımdan yardıma koşar. Halı konusunda öncü olan firmamız bünyesinde oldukça fazla çeşit halı ve halı türü ile sizlerin yanındadır. Sizlerde sitemize girerek istediğiniz türden halı çeşitlerini görüntüleyebilir ve evinizin tarzına göre bir ipek halı seçebilirsiniz. Halıcımdan sayesinde sizlerde hayalinizdeki halı ile istediğiniz tarzdaki dekorasyonlara hayat verebilirsiniz.
 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...