2023 Halı Fiyatları ve Halı Trendleri Neler?

Tarih: 17.03.2023 11:54
2023 Halı Fiyatları ve Halı Trendleri Neler?
2023 yılına damga vuran ve kullanıcılar tarafından oldukça fazla rağbet gören popüler halıları sizler için derledik.

2023 Halı Modelleri

Yeni yılın gelmesi ile birlikte “Yeni bir halı, yeni bir atmosfer” teması hayatımıza giriş yaptı. Bu noktada kişilerde 2023 Halı Trendlerini merak eder oldu. 2023 yılı ile birlikte her tarzda belirli değişiklikler meydana geldi. Bunlardan ilki tabi ki de cesur adımlar atmak. Peki bu cesur adımlar ne demek? Evinizdeki mobilya ve halı uyumunu daha farklı yansıtmak ve renkleri birbiri ile karıştırmak 2023 yılının en trend özelliklerinden biri. Sizler de evinizin temasına uygun olarak alacağınız halı modellerini buna göre alabilir ve son döneme ayak uydurabilirsiniz. 
 

2023’te Eskitme Halılar Başrolde

2023 yılı ile birlikte geri dönüşlerde çok moda. Bu demek oluyor ki halıların modellerinde eskitme dediğimiz tarz çok moda. Sizler de evinizin tarzına uygun Eskitme Halı Modellerine bir bakmalısınız. Çünkü eskitme halı modelleri sadece 2023 yılı için değil, ileride de oldukça fazla göreceğimiz halı modellerinin başında geliyor. Eskitme Halı Modelleri ile birlikte evinizde vintage bir hava katabilir ve nostaljiyi evinizin her köşesinde tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. 
 

Jüt ve Bambu Halıların Yükselişi

Son dönemde her yerde gördüğümüz halı modellerinden biri de Jüt ve Bambu Halılar olmakta. Gerek tasarımları gerekse doğal oluşları ile oldukça modern bir hava yaratan bu iki model halı, 2023 yılının da favorisi haline geldi. Bu yüzden de özellikle de minimalizm tarzını yönelik ev dekorasyonu yapıyorsanız mutlaka bambu ya da jüt halı modellerine bir bakmalısınız. İki arasındaki farklar ise oldukça az. Yapıları gereği farklı olan bu halılardan jüt halıların tasarımları genelde aynıdır. Bu durum size uygun değil ise bu noktada tercihiniz jüt halı olmalıdır. 
 

Vintage Kilim Modelleri

Nostaljiye duyulan özlem, sadelik ve minimallik anlayış gün geçtikçe daha da artıyor. Bu yüzden de ev dekorasyonunda genel olarak bu temaları görebiliyoruz. Bu yüzden de bu halı modellerinden bahsetmeden gitmek olmaz. Genel olarak İskandinav dekorasyonların tamamlayıcısı rolü ile bilinen vintage kilim modelleri buna örnek gösterilebilir. Sizler de evinizde farklı bir hava katmak isterseniz ya da daha eski bir görünüm isterseniz Vintage Kilim Modellerine bir bakabilirsiniz. 
 

El Dokuma Halıların Gücü

Mekanlara yaşanmışlık ve derinlik katması için genel olarak tercih edilen halı modellerinden biri de El Dokuma Halılar olmaktadır. El dokuma halılar gerçek anlamda oldukça emek verilen halılardan biridir. Bu yüzden de fiyat olarak da oldukça pahalı halı modellerinden biridir. Fakat ev dekorasyonunda oldukça başarılı bir yerde olan bu modellere sizler de bir göz atabilir ve keyfimize yerine evinize bir adet el dokuma halı alabilirsiniz. Yalnız dediğimiz gibi el dokuma halıları oldukça narindir. Bu yüzden de kalabalık bir aileye sahipseniz bu halılardan uzak durmanız gerekmektedir. Aksi halde halınızda değişiklikler olabilir ya da bu da masraflı olabilir. Bu yüzden böyle bir durumda değerli halılardan çok kolay temizlenebilen halıları seçmelisiniz. 
 

2023 Halı Modelleri Halıcımdan.com’da

2023 yılı ile birlikte halı modelleri de birbirinden farklı bir hale geldi. Bu yüzden de trendlerini takip etmekte oldukça zorlaştı. Bu yüzden yapmanız gereken en önemli şeylerden biri gerçekten ev değiştirmek istiyorsanız ya da halı modellerine bir bakıyorsanız mutlaka sizler de bu trendler bir göz gezdirebilirsiniz. Böylece halı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ve oldukça modern bir ev yapabilirsiniz. 
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...