İpek Halı Sihir 17309 Beyaz Krem Modern Salon Halısı

Kategori: Salon Halısı
KARGO BEDAVA

HAVALE (%5 İND.)

K.KARTI FİYATI

PİYASA FİYATI

%40 indirim
1.633,05 TL
1.719,00 TL
2.855,00 TL
  ↪ Daha Fazla İpek Halı ↪ Daha Fazla Salon Halısı

  Ürün Özellikleri:

  İpliği %100 polyesterdir, taban malzemesi ise %100 pamuktur. 1.150.000 point sıklığındadır. Oturma odası, çocuk odası, yatak odası, antre, mutfak gibi tüm mekanlarda kullanımına uygundur. Yalıtımlı mekanlarda tabandan yalıtıma uygundur ve yalıtıma katkı sağlar. Ürünlerimizde pamuk atkı kullanıldığı için enden %3 boydan %1 oranında çekme olabilir. Tekstil ürünlerinde ipliklerin boyanmasından dolayı ürünler arasında küçük renk (lot) farkları oluşabilir. Ürün fotoğraflarının çekimi sırasında ortam ışığı ve farklı etkenlerden minimum seviyede ton farkı olabilmektedir.

  Malzeme: Polyester

  Taban Malzemesi: Pamuk

  Hav Yüksekliği:6mm

  M2 Ağırlığı: 1,850Kg

  Ek Özellikler: Tozumaz

  Şekil: Dikdörtgen

  Tarz: Düz Dekoratif

  Garanti Koşulları:

  Halınızın garanti kapsamından çıkmaması için yapmanız gerekenler:

  • Halınızı kimyasallarla silmeyin!
  • Halınızı kendiniz yıkamayın.
  • Halınızın garanti kapsamında kalması için halınızı e-halı servisi bayilerine yıkatın.
  • Halınızı hav yatım yönüne doğru süpürün. Kullanım esnasında oluşan lekeler garanti kapsamı dışındadır.
  • Garanti süresi teslim tarihinden itibaren 2 yıldır.
  • Halı çırpılmamalı ve dövülmemelidir.
  • Oluşabilecek lekelere anında müdahale edilmelidir. Lekeye baskı uygulayarak silmek lekenin halıya nüfuz etmesini kolaylaştıracaktır. Bu nedenle halı üzerine dökülen sıvı emici bir bez ya da vakumla alınmalıdır.
  • Polyester iplik ile üretilen ürünlerde ipliğin sentetik yapısına bağlı olarak kullanıma bağlı zamanda hav yatması olabilir.
  • Üründe üretim kaynaklı bir hata olması durumunda ilk 7 gün içerisinde tarafımıza bildirip 14 gün içerisinde iade etmeniz gerekmektedir. Aksi halde iade kabul edilmemektedir.
  Halıcımdan’ dan yapacağınız 100 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

  15.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 3 – 5 iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilecektir.

   
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...