peşin fiyatına 9 taksitPEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT!

Apex Hare Plus 8918 Yeşil

Satış Fiyatı:

8.465,00 TL
Havale ile ödemelerde %5 İndirim: 8.041,75 TL
Ürün Açıklaması:

HARE PLUS 8918 YEŞİL ÖZEL DOKUMA TEZGAH HALISI

ŞIK VE MODERN: 

Modern ve şık halı tasarımları ile dikkat çeken Apex, yenilikçi teknolojilerle tasarladığı ürünleri sayesinde yaşam alanlarınızı en iyi şekilde tamamlar. Markanın en sevilen modellerinden biri de parlak ve yumuşak yüzeyli koleksiyonlardır. Hare Plus koleksiyonu özel boyama ve yıkama tekniği ile üretilmiştir.Bu teknik ile renklerin parlaklığı ve canlılığı ile ön plana çıkar. Birçok yaşam alanında değerlendirilebilmesi ile birlikte iç mekan dekorasyonunuza ferah bir hava katar. Aynı zamanda diğer mobilyalarınıza uyum sağlayarak şık bir ortam kazandırır. Parlak bir görünüme ve yumuşak bir dokuya sahiptir. 

YAŞAM ALANLARINA UYGUN EBATLAR

Kullanım alanına uyum sağlaması için standart ebatlarda üretilen Hare Plus koleksiyonu  160X230, 200X290  ölçülerinde tasarlanır. 

Birçok farklı alana tam uyum sağlar. Sadece salon dekorasyonunda değil oturma odası,  mutfak gibi farklı yaşam alanlarında da değerlendirilebilir. Hem dekorasyon trendlerine uygun hem de konforlu olan bu yumuşak dokulu halıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ve şık görünümü sayesinde modern dekorasyon stillerini en iyi şekilde yansıtır. Güneşe maruz kaldığı durumlarda dahi renkleri canlılığını kaybetmez. Böylece uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

LÜKS VE KONFORLU SEÇENEKLER

Hare Plus koleksiyonu herhangi bir şekilde tüy dökmez. Aynı zamanda toz ve hav oluşumunu da önler.%100 doğal pamuk ve  şönil olması sayesinde yumuşak yapısını uzun süre korur. Ayrıca dokuma olduğu için statik elektrik de biriktirmez.özel boyama ve yıkama  tekniği ile üretiliyor 

Oldukça esnek bir yapıya sahip halıların ön plana çıkan bir diğer özelliği ise dokuma tabanlı olmasıdır. Bu sayede ürünler kaymaz taban avantajı sunar. Kolay temizlenebilme özelliği ise ayrıca dikkat çeker. Leke tutmayan bir yapıya sahip olduğundan, temizleme işlemlerinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Bunun dışında süpürge ile kolaylıkla süpürülebilir, tampon yaparak temizlenebilir veya profesyonel halı yıkamacılar tarafından güvenle yıkanabilir.

Diğer kullanım ve bakım talimatları için ise halı etiketlerine göz atabilirsiniz. Siz de yaşam alanlarınız için Hare Plus koleksiyonunu tercih etmek istiyorsanız veya ürünler hakkında sorularınız varsa müşteri hattını kullanabilirsiniz.

]]>
Aklınızdaki soruların yanıtları ve önemli konuların cevapları için
destek merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...