Hakkımızda

 

 

Katipoğlu Halı 1973 yılında Bornova'da kurularak Halı Sektörüne, makine halısı üretimi ile aile firması olarak ticaret hayatına başlamıştır.1973 yılından 1998 yılına kadar firmamız bir fiil makine halısı üretimi yaparak tüm Türkiye' ye halı dağıtmıştır. Firma bu hususta sektörde ilk Van Dewil tezgahını kullanan ve Türkiye’de ilk polip halıyı üreten firma olmuştur.

1986 yılında İzmir Konak Çankaya'da ilk perakende mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen dönemlerde sektörün lider firmalarından olan Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Tuğra Halı, Artemis Halı, Empera Halı, Dolce Vita Halı, Kaşmir Halı, Angora Halı, Sanat Halı, İpek Mekik Halı, Apex Halı, Eko Halı, Elexus Halı gibi sektörün en iyileri ve öncüleri le çalışmalarına devam etmektedir.

Uzun yıllardan beri Arçelik bayiliğine devam eden Katipoğlu Halı bu sektörde de İzmir'in öncülerinden olmuştur.

2012 yılında 2.mağazasını 1000 m2 ilk alana kurulu Çankaya Halit Ziya bulvarında açan Katipoğlu Halı, halihazırda yine ev tekstili ve züccaciye devlerinden olan Taç, Sarev, Karaca Home, Emsan, Karaca gibi büyük firmaların ürünlerini de satmaya başlamıştır.

2013 yılında 3.mağazasını Manavkuyu Bayraklı semtinde 350 m2 üzerine kurulu mağazasıyla açan ve piyasaya bir soluk daha getiren Katipoğlu Halı o bölgedeki rekabetçi yapıyı arttırmıştır.

2014 yılında online satışa başlayan firma bunun için birçok online alışveriş sitesi ile faaliyet göstermektedir. Online satıştaki başarısı ve tecrübesi ile Katipoğlu Halı 2017 yılında ise yeni çocuğumuz lakabını taktığı Halicimdan.com sitesi ile müşterilerine hiçbir aracı olmadan direkt olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılında 4.mağazasını Karabağlar Yeşillik caddesinde 600 m2 çok katlı mağazasında açan Katipoğlu Halı faaliyetine devam etmekte ve herkese ulaşabilme stratejisini sürdürmektedir.

2018 yılında Ege Bölgesi ve İzmir'in en büyük mağazası olan Karşıyaka Mağazasını hizmete açarak bölgedeki halıcılık sektörünü adeta yeni bir çağa sokmuştur.

3 nesildir siz değerli müşterilerine hizmet veren Katipoğlu Halı, yıllar boyunca, özellikle İzmir ve Ege Bölgesinin perakende halı ihtiyacını karşılayarak, alanında uzman çalışanları ve müşteri odaklı çalışmaları ile alıcıların tüm ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. 

Halicimdan.com: Türkiye'nin Halıcısı...
 

 

 

 

Yükleniyor...