Eko Halı Alaçatı ALC 01 Navy El Dokuma Patchwork Halı

Kategori: Patchwork Halı
KARGO BEDAVA

HAVALE (%5 İND.)

K.KARTI FİYATI

PİYASA FİYATI

%42 indirim
1.532,35 TL
1.613,00 TL
2.766,00 TL
↪ Daha Fazla Eko Halı ↪ Daha Fazla Patchwork Halı
 
Ürün Özellikleri;
Dokumasında polyester şönil iplik kullanılan dekoratif ve modern bir üründür. Sık dokuma,canlı ve solmaz renkleri ile evinizi renklendirir.
Kaymaz tabanlı olduğu için evinizin her odasında güvenle kullanabilirsiniz.
 
Yıkama ve Kullanım Önerilerimiz:
 
HaLilar için düzenli temizlik şarttır. HaLilarınızı güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesiyle halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak günlük veya haftada en az iki kere bütün yüzeyi süpürün. 
 
Halının üzerine ayak kısmı sivri veya dar eşyalar koymayın. Halı üzerindeki eşyalar ne olursa olsun belirli aralıklarla halının veya eşyaların yerini değiştirin. Aksi takdirde halı havı deforme olacaktır. 
 
Çamaşır makinasında yıkamaya uygun değildir.
Halı yıkama makinesiyle veya silinerek temizlenmelidir. Silme işleminde sadece halı şampuanı kullanılmalıdır.
Temizlikten sonra halı kısa sürede kurutulmalı asla nemli bırakılmamalıdır.
Kurutma işlemi asla güneş altında yapılmamalıdır. Halı, deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır. Bu ve benzeri maddeler asla temizlikte kullanılmamalıdır. Çünkü bu tür maddeler halı doKuşuna zarar vererek halının çürümesine neden olabilmektedir. Genel temizlik için halı şampuanı yeterli olacaktır. 
 
Halının üzerine dökülen sıvı hemen emici bez, kâğıt havlu veya vakumlu süpürge ile halıdan emilmeli ve dökülen maddenin cinsine göre leke çıkarma talimatlarımızda ki gibi işlem yapılmalıdır. 
 
Halı taşınırken veya muhafaza edilirken ,her zaman rulo Halınde taşınmalı veya muhafaza edilmelidir. Muhafaza yeri nemli veya rutubetli olmamalıdır. 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda en geç 5 iş gününde kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...